آدرس جديد

 

 

بسم الله

به اين آدرس مراجعه بفرماييد :

 

http://hannaneh1381.parsiblog.com

 

با تشکر

/ 5 نظر / 13 بازدید
دوستدارسید

امشب دلم هوائیست مجنون و کربلائیست تا کربلا رسیدن یک یا حسین و باقیست یاحسین

ستايش

لینکم کن ریحانه تا لینکت کنم راستی وبت خیلی پرباره

رضا مرادی نژاد

سلام.شرمنده که مجبورم یک پیام را برای همه تون(پرشین بلاگی ها)بدم.اما ما جزو یک خانواده هستیم پس یک ژیام عمومی حسابش کنین.می خواستم بگم اولین ژرونده زندگی من بسته شد.خوشحال میشم نظرتو بگی.اگه هم قابل دونستی بهم اطلاع بده تا تبادل لینک کنیم. راستی این ستایشو لینک نکن.من لینکش کردم هنوز منو لینک نکرده.

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.

سحر رضایی

به دوستان خبر دهيد میوه ممنوعه در فرهنگ سرای خانواده دروه ی جدید سلسله نشست های آموزش خانواده با عنوان"میوه ممنوعه" در فرهنگ سرای خانواده برگزار می شود. به گزارش روابط عمومي مراكز فرهنگي هنري منطقه هشت؛ سلسله نشست های آموزش خانواده"میوه ممنوعه" با هدف بررسی تحولات روانی جوانان به ویژه دختران تا تشکیل خانواده، ارتقاء سطح مهارت های فردی و اجتماعی، آگاهی و کشف راهکارهای مناسب از طریق آموزش و توجه به کانون خانواده به عنوان یکی از ارکان اساسی جامعه برگزار می شود. در سلسله نشست های آموزشی میوه ممنوعه دکتر شاهین فرهنگ درباره مباحثی چون؛ ازدواج موفق، معیارهای انتخاب همسر، بلوغ، اصالت خانوادگی، سلامت جسمی، روحی و روانی، ازدواج فامیلی، معایب ازدواج زود هنگام، معایب ازدواج دیر هنگام، راه های شناخت طرف مقابل، خواستگاری و...را به بحث و بررسی می پردازد. اولین نشست آموزشی میوه ممنوعه روز چهارشنبه 29 مهرماه ساعت 15 تا 18 در سالن 2 فرهنگ سرای خانواده برگزار می شود. سه نشست دیگر در روزهای 13، 27 آبان و 11 آذر برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این نشست های آم